Реєстрація

Менеджер контактів

Працюйте з клієнтською базою, додавайте контакти користувачів, оперативно сповіщайте їх, зберігайте історію комунікації з кожним клієнтом і сегментуйте аудиторію за групами для підвищення ROI.

Спробувати безкоштовно

Комунікація з клієнтами в Mobizon — це завжди зручно і просто

Робота з клієнтською базою онлайн

Неважливо, де ви знаходитесь, для роботи з клієнтською базою достатньо мати під рукою ноутбук або планшет. Наповнюйте контактну книгу, розподіляйте клієнтів по групах, зберігайте історію взаємодії з кожним клієнтом, оптимізуйте клієнтську базу за допомогою інструментів простої і зрозумілої CRM.

Контактна карта з усіма даними

Ім'я, стать, дата народження, мобільний телефон, електронна пошта, замітки і коментарі. Якщо цього недостатньо, додайте додаткові поля для зберігання необхідної інформації.

Групи і фільтри сегментації

За статистикою, персоналізовані повідомлення дають найбільш ефективний результат - сегментуйте базу клієнтів по заданих параметрах (стать, вік, уподобання) та розсилайте повідомлення вузьким вибірках людей. Використовуйте фільтри для автоматизації сегментації — Mobizon виконає всю рутинну роботу за вас.

Історія взаємодії з клієнтами

Надійно зберігаємо історію по кожному вашому клієнтові, щоб ви завжди пам'ятали, на якому етапі ваші відносини, і могли правильно взаємодіяти зі своєю аудиторією.

Проста інтеграція

API дозволяє легко інтегрувати ваш сайт, CRM-систему й інше програмне забезпечення для роботи з клієнтами на новому рівні персоналізованого маркетингу.

Переваги менеджера контактів Mobizon

Оптимізуйте роботу з клієнтами

  1. 1

    Наповнюйте клієнтську базу вручну або автоматично

  2. 2

    Сегментуйте базу за необхідними параметрами

  3. 3

    Пропонуйте клієнтам те, що цікавить саме їх

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.