Реєстрація

Договір послуг

Щоб підписати Договір у електронному варіанті:

 1. Завантажте з нашого сайту шаблон Договору послуг та заповніть у ньому усі пусті поля жовтого кольору, які можна редагувати, вказуючи там необхідні дані, особливо у таблиці Додатку 3 – ID особистого кабінету та контакти.

 2. Збережіть заповнений договір від імені юридичної особи або у форматі PDF (в іншому форматі Вчасно не показує підписи і печатки на документі).

 3. Якщо ви ще не маєте особистого кабінету у Вчасно, зареєструйте його (це швидко та безкоштовно), і відправте нам договір для підписання у такому порядку:

 4. Після отримання та перевірки договору з нашої сторони він буде або підписаний, або у підписі буде відмовлено із зазначенням причини. Це можуть бути непогоджені правки у договорі або невірно вказані ID чи дані клієнта.

 5. Після підписання договору у вашому обліковому записі на нашому сайті буде підключено послугу «Оплата лише за доставлені повідомлення по території України».

Щоб підписати Договір у паперовому варіанті:

 1. Роздрукуйте повністю заповнений договір у 2-х примірниках, підпишіть його та усі додатки з 1-го по 4-й «живим» власноручним підписом особи, яка зазначена підписантом у договорі, та завірте документ печаткою (у разі відсутності печатки – лише особистим підписом).

 2. Відправте нам готовий пакет документів:

  Укрпоштою на адресу:

  а/с 220, м. Київ-150, індекс 03150.

  або

  Новою поштою (за рахунок відправника):

  м. Київ, вул. Васильківська, 34, корп. А, оф. 307, отримувач ТОВ МОБІЗОН.

  Після підписання договору з нашої сторони один з його примірників буде повернуто вам на адресу, яку ви зазначите у таблиці Додатку № 3 до Договору.

Є питання?

Якщо у вас є питання щодо укладення договору або будь-які інші — напишіть нам повідомлення і ми вам обов'язково відповімо!