Реєстрація

Відеоуроки

Зареєструйтеся та оцініть всі можливості Mobizon абсолютно безкоштовно!

Як зробити SMS-розсилку?

Щоб відправити SMS своїм клієнтам, зайдіть в Панель управління і виберіть розділ «Відправити SMS».Розглянемо три різні способи створити розсилку:

  1. За телефонними номерами. Оберіть цей спосіб для відправки повідомлення одержувачам, відсутнім в Контактній книзі, або якщо ви хочете зробити розсилку на кілька номерів з різних груп. Введіть номери телефонів, виберіть одержувачів з Контактної книги, скориставшись пошуком, або завантажте контакти з вашого комп'ютера.
    Далі наберіть текст повідомлення. Повідомлення може складатися з декількох сегментів, в одному сегменті - 70 символів на кирилиці або 160 на латиниці. При наборі тексту зверніть увагу на лічильники сегментів, які знаходяться над полем перегляду сторінок Інтернету. При необхідності оберіть час відправки і вкажіть обмеження швидкості відправки повідомлень в Налаштуваннях додаткових параметрів. Натисніть на кнопку «Переглянути розсилку», перевірте правильність введених вами даних і натисніть на кнопку «Відправити». Ваше повідомлення відправлено.
  2. По групах контактів. Оберіть цей спосіб, щоб розіслати повідомлення однієї або декількох груп контактів, які вже зберігаються в Контактній книзі. Наберіть текст повідомлення, виберіть групи контактів і підтвердіть розсилку.
  3. Персоналізована розсилка по групах контактів. Цей спосіб відрізняється від попереднього тим, що ви можете звернутися до кожного клієнта по імені і вказати іншу персональну інформацію. Наприклад, в тексті повідомлення додайте теги «Ім'я», «По батькові». В результаті SMS відправиться з авто підстановкою імені-по батькові кожного клієнта і загальним текстом на всі контакти з обраних груп.

Підтримуючи постійну комунікацію з клієнтами, ви піднімете бізнес на нові висоти. Використовуйте для цього SMS-сервіс Мобізон!

Як додати контакти своїх клієнтів?

Щоб додати контакти клієнтів, в Панелі управління перейдіть в розділ «Контактна книга». Для додавання окремого контакту натисніть на кнопку «Додати контакт», заповніть контактну картку клієнта і збережіть її. Для додавання декількох контактів скористайтеся функцією «Імпорт».

Оберіть файл у форматі .xls або .csv на вашому комп'ютері. Якщо у вас немає готового файлу - скористайтеся інструкцією «Як підготувати файл для імпорту контактів?» і створіть його.

Оберіть шлях до файлу на вашому комп'ютері та натисніть на кнопку «Далі». У вікні виберіть відповідність стовпців файлу полям контактної карти. Оберіть існуючу або створіть нову групу контактів, в яку буде імпортована ваша база. Далі виберіть формат імпортованих дат. Відзначте поле «Пропускати перший рядок», якщо в файлі присутній рядок з назвою стовпців. Натисніть «Далі» і підтвердіть імпорт. Ваша база збережена в «Контактній книзі» і готова до створення розсилки.

Для пошуку контактів скористайтеся рядком пошуку в правому верхньому куті. Для цього введіть значення або частину значення будь-якого текстового поля контактної карти. Наприклад, для пошуку контактів, які проживають в Бобруйську, введіть «Бобруйськ» і натисніть Пошук. Крім цього, ви завжди можете залишити замітки по контакту, щоб в майбутньому швидко згадати переваги вашого клієнта і зробити йому актуальну пропозицію.

Ми живемо в епоху клієнтоорієнтованого маркетингу і прибуток дістається тим, хто на крок попереду! Сервіс Mobizon оптимізує роботу бізнесу, збереже і примножить ваших клієнтів!

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.