Реєстрація

SMS розсилка для автосалону

Розсилка повідомлень – це турбота і увага для вашого клієнта. Вчасно нагадавши клієнту про необхідність погасити оформлений кредит за придбаний автомобіль або про відвідування гарантійного центру, ви підвищите лояльність клієнта до вашого бізнесу.

Залучення клієнтів для автосалону

Дуже багато людей мріє про машини і відкладає на них гроші, тому конкуренція в сфері автосалонів досить висока. Для того щоб ваш автосалон користувався популярністю, зараз необхідно проводити ефективні маркетингові кампанії з метою залучення клієнтів.

Звичайно ж, часто люди, які прийшли в ваш автосалон, йдуть, не купуючи машину, так само багато хто просто не встигає стежити за знижками і акціями вашого салону. Але ж підтримка постійного зв'язку з клієнтською базою – це необхідна умова збільшення продажів. Що потрібно зробити для того, щоб збільшити потік потенційних клієнтів в ваш автосалон?

Використовуйте масову розсилку повідомлень в якості додаткового рекламного інструменту. Це допоможе вам мотивувати клієнтів зробити покупку саме в вашому автомобільному салоні.

Приклад SMS-розсилки для реклами автосалону:

Опис Розсилка по місту, де знаходиться автосалон
Кількість відісланих SMS 86 000
Конверсія 0,07%
Записалися на Test-Drive 60

Надходження довгоочікуваного Tesla S. Приходь на тестдрайв - отримай знижку 3% при покупці! вул. Машинна-21. 380443399669

Запорукою лояльного ставлення клієнтів до вашого бізнесу є підтримка регулярного контакту з аудиторією за допомогою SMS. Регулярне інформування клієнтів, шанобливе ставлення і високоякісний сервіс не тільки створять позитивний імідж навколо вашого салону, але і стимулюють зростання продажів автомобілів.

Вигоди розсилки SMS для вашого автосалону:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.