Реєстрація

SMS розсилка для банку

Дбайте про клієнтів і проявляйте повагу. Це допоможе досягти вашому банку колосальних успіхів. Надішліть повідомлення за допомогою нашого SMS сервісу і вже зараз сформуйте довірчу комунікацію з клієнтами!

Простий спосіб збільшити лояльність клієнтів

Уявіть таку ситуацію: на Антона оформлений кредит на автомобіль. Він регулярно виплачує необхідну суму, але в один місяць власник машини просто забув внести оплату. Коли він про це згадав і прийшов в банк для того, щоб погасити заборгованість, що виникла, він дізнався, що крім необхідного платежу, йому потрібно сплатити штраф. Антон відразу ж звернувся до менеджера, йому все пояснили, але він залишився незадоволений послугами цього банку.

Після погашення всього кредиту Антон відмовився від послуг банку, так як його вчасно не сповістили про наближення терміну погашення кредиту. Банк втратив постійного клієнта.

Ви не хочете потрапити в таку ж ситуацію і втратити клієнтів? Сподіваємося, що ні. Тоді вам необхідно постійно підтримувати контакт зі своїми клієнтами. У цьому вам допоможе масова розсилка повідомлень!

Приклад SMS-розсилки для реклами банку:

Опис Розсилка по власній клієнтській базі
Кількість відісланих SMS 10 000
Конверсія 0,7%
Замовили кредитну карту 70

Скоро Новий Рік, а до зарплати ще далеко? Замов безпроцентну * карту "Максимум" - придбай подарунки заздалегідь! 380443399669

5 головних можливостей SMS-розсилки для банків:

  1. Швидко розповідайте клієнтам про акції і знижки вашого банку.
  2. Підвищуйте комунікацію з клієнтом, регулярно інформуючи про рух коштів, обіг грошей на рахунку, зняття коштів, поповнення картки або ж про надходження процентних нарахувань. Допомагайте своїм клієнтам контролювати фінанси за допомогою нашого SMS шлюзу. Підключіть будь-яке ПЗ і відправляйте повідомлення автоматично.
  3. Хочете, щоб клієнти лояльно до вас ставилися? Тоді повідомляйте їм про заборгованість, яка виникла; наближення терміну оплати кредиту або про підвищення процентної ставки.
  4. Підтримуючи постійну комунікацію з клієнтами, ви не тільки збільшуєте їх довіру до вашого банку, але ще і підвищуєте якість сервісу і статус банку.
  5. Швидко рекламуйте послуги вашого банку, використовуючи розсилку повідомлень за базами номерів.

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.