Реєстрація

SMS розсилка для салону краси

Використовуйте наш сервіс для розсилки повідомлень і переконайтеся в ефективності цього маркетингового інструменту!

Критерій успіху салону краси

Сфера послуг підтримки краси – це широкий спектр для дій бізнесменів. Перукарні, SPA-салони, косметологічні центри, широкопрофільні салони краси – все це користується величезною популярністю в наш час. Тому конкуренція на цьому ринку гранично висока, адже ми можемо спостерігати відкриття нових салонів практично кожен місяць. Так як кількість клієнтів є найголовнішим показником успіху салону краси, то дуже важливо збільшувати клієнтську базу і інформувати клієнтів про свої послуги.

Адже якщо клієнти не будуть знати про салон краси, то навіть якщо в ньому найкращі перукарі, косметологи та візажисти, високоякісне обладнання та ремонт за останніми віянням моди, кількість відвідувачів буде катастрофічно низькою.

Як розповісти потенційним клієнтам про ваш салон краси в швидкі терміни? SMS-розсилка – ефективне рішення цієї проблеми!

Приклад SMS-розсилки для реклами салону краси:

Опис Розсилка знижкової акції, залучення нових клієнтів
Кількість відісланих SMS 15 000
Конверсія 1,04%
Скористалися пропозицією 156

Тільки з 1 по 30 листопада покажи SMS адміністратору - отримай знижку - 30% на будь-яку послугу! вул. Краси-32. 380443399669 www.youarebeauti.ua

Збільшення клієнтської бази

Для того щоб ваш бізнес в сфері послуг підтримки краси був максимально успішним, вам слід контролювати 3 пункти: якість обслуговування, кількість клієнтів і цінову політику. Кожен з цих пунктів ви можете посилити, використовуючи масову розсилку повідомлень.

#1 – Якість обслуговування

Створюйте довірливе ставлення клієнта до вашого салону краси. Адже не тільки широкий спектр послуг та кількість сертифікатів персоналу створюють враження про ваш бізнес. Інформуйте клієнтів за допомогою розсилки повідомлень про розширення ваших послуг, покупку нових косметичних засобів, зміни в графіку роботи майстрів і ідеї нового стильного манікюру. Надаючи належну увагу вашим відвідувачам, загальний рівень салону краси стане набагато вище.

#2 – Цінова політика

SMS-розсилка так само допоможе швидко інформувати всіх ваших клієнтів про спеціальні пропозиції, святкові знижки, бонуси та акції. Повідомлення-заклик до дії або повідомлення-бонус мотивують потенційних клієнтів скористатися послугами саме вашого салону краси.

Також ефективне рішення – це проведення SMS опитувань, які допоможуть вам дізнатися думку клієнтів з приводу вашого сервісу. Головне – показати клієнтам, що їх відгук – це основна цінність для вашого бізнесу.

#3 – Кількість клієнтів

Природно, чим більше клієнтів, тим успішніше ваш салон краси. Як зробити з потенційного клієнта завсідника вашого салону на тривалий час?

Надішліть повідомлення по базі мобільних телефонів і проінформуйте всю цільову аудиторію про ваш бізнес. Найдієвіший спосіб – розповісти про ваш салоні в розсилці по довколишніх районах. Адже чим ближче ви знаходитесь до клієнта, тим більша ймовірність того, що він прийде саме до вас.

Можливості SMS розсилок для салону краси:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.