Реєстрація

SMS розсилка для автостраховиків

Підвищити ефективність страхового агентства легко! Зареєструйтеся та зробіть розсилку для своїх клієнтів.

Як залучити клієнтів в агентство автострахування?

Ви хочете дізнатися метод залучення потенційних клієнтів і поліпшення комунікації з постійними клієнтами для вашого агентства з автострахування? Тоді ви в потрібному місці!

«Який же метод реклами обрати для ефективного просування агентства?» - напевно ви вже не раз задавалися цим питанням. Адже агентство з автострахування має досить широку цільову аудиторію, яку необхідно охопити.

Зробити це можна за допомогою масової розсилки повідомлень. Цей маркетинговий інструмент не тільки допоможе вам швидко розповісти про вашу страхову агенцію, але і налагодити регулярний контакт з аудиторією. SMS маркетинг вигідний по вкладенням і кількості витраченого часу. Необхідна мінімальна кількість ресурсів для досягнення високого результату!

Приклад SMS-розсилки для реклами автострахування:

Опис Розсилка спеціальної пропозиції
Кількість відісланих SMS 25 000
Конверсія 0,93%
Звернулися за автострахуванням 233

Тільки з 1 по 15 грудня - ЗНИЖКА 40% на автострахування в СК "SaveCar". вул. Страхування-84. 380443399669

Підвищити якість вашого сервісу разом з SMS розсилкою легко! Тепер ви не тільки зможете викликати клієнтську прихильність до себе, а й економити час співробітників, а також збільшувати швидкість обслуговування.

4 причини сказати «Так!» SMS-розсилці:

  1. Тепер ви зможете підтримувати оперативний зв'язок з клієнтом і вчасно реагувати на всі запити клієнтів.
  2. Формування довіри до вашого бізнесу – це ключовий пункт успіху компанії з автострахування. Надсилайте клієнтам персоніфіковані повідомлення-привітання зі святами, пропозиції про знижки та акції, покажіть свою зацікавленість!
  3. Використовуючи розсилку повідомлень, ви зможете швидко інформувати клієнта про закінчення страховки, статус страхового випадку, графік роботи агентства, варіанти оплати тощо.
  4. Відмінним варіантом стане налагодження зворотного зв'язку з клієнтом. Це допоможе вам дізнатися їхню думку про сервіс вашої компанії з автострахування.

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.