Реєстрація

SMS розсилка для автомийки

Організовуючи розсилки SMS на нашому сайті, ви гарантовано підвищуєте довіру ваших клієнтів і підвищуєте ефективність обслуговування!

Збільшуємо кількість клієнтів автомийки

Ви не можете заснути вночі через постійні хвилювання про брак клієнтів і високу конкуренцію в сфері бізнесу з обслуговування автомобілів? Вам здається, що все втрачено і що люди більше не хочуть користуватися вашими послугами?

Досить перейматися! Ми приготували для вашого бізнесу ефективне вирішення всіх труднощів. Скориставшись масовою відправкою повідомлень, вам більше не потрібно буде переживати про клієнтів. Вам вдасться збільшити прибуток вашої автомийки, адже кількість охочих помити машину саме в вашому сервісі швидко зросте на кілька відсотків.

Саме рекламна розсилка повідомлень допоможе розповісти про ваш бізнес максимальній кількості потенційних клієнтів. Ви сформуєте позитивний імідж для вашої автомийки та зможете підтримувати довірчі відносини з клієнтами.

Приклад SMS-розсилки для реклами автомийки:

Опис Рекламна розсилка по базі номерів
Кількість відісланих SMS 11 000
Конверсія 0,89%
Скористалися знижкою на чистку салону 98

Підготуйте свого залізного коня до літа! Покажи SMS - отримай знижку 15% на чистку салону. Тільки до 31 травня! вул. Чиста-103. 380443399669

Які можливості SMS-маркетингу для вашого бізнесу?

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.