Реєстрація

SMS розсилка для кінотеатру

Переконайтеся в ефективності SMS-розсилок прямо зараз. Зареєструйтеся на сайті і відправляйте повідомлення!

Проблема кінотеатру

Яка основна проблема кожного кінотеатру? Безумовно, це напівпорожній зал. Так як кінотеатри купують фільми для кінопрокату на якийсь певний термін, то їм дуже важливо показати цей фільм найбільш великій кількості людей для того, щоб отримати високий прибуток.

Що потрібно зробити, щоб глядач прийшов саме в ваш кінотеатр, адже вибір кінозалів в вашому місті є і відмінності в них мінімальні? Вам потрібно розповісти про ваші послуги і про прокат нового фільму якомога більшій кількості людей. Знайдіть ті ексклюзивні послуги, які надає виключно ваш кінотеатр. Здивуйте глядачів!

Приклад SMS-розсилки для реклами кінотеатру:

Опис Акційна розсилка після відкриття кінотеатру
Кількість відісланих SMS 30 000
Конверсія 1,86%
Нових глядачів 558

Нарешті ми відкрилися! Кожному відвідувачеві при показі цього повідомлення кола і попкорн БЕЗКОШТОВНО! www.yourcinema.ua

SMS розсилка - рішення проблем

Є три варіанти вирішення ваших проблем за допомогою SMS розсилок.

  1. Рекламна SMS розсилка. Використовуючи базу мобільних телефонів, ви зможете інформувати максимальну кількість потенційних клієнтів вашого кінотеатру, розповівши про прем'єру нового фільму. Перетворіть всіх потенційних клієнтів в постійних.
  2. Унікальні пропозиції. Розповідайте потенційним клієнтам про ваші ексклюзивні послуги: акції, знижки, призи, розіграші квитків, 2 квитки за ціною одного, новий 3D зал. Все це буде працювати на залучення клієнтів!
  3. Інформація для постійних відвідувачів. Завсідникам вашого кінотеатру варто надсилати повідомлення, в яких ви будете розповідати про фільми, які йдуть в прокаті. Так вони приймуть рішення, на яке кіно піти їм в цей раз. Так само організуйте можливість для клієнтів отримувати жанрову кіно-розсилку.

Увага! Корисна порада. Об'єднайте SMS сервіс з вашим веб-сайтом, підключіться до нашого API. Так ви збільшите безпеку користування функціоналом сайту і вийдете на новий рівень надання послуг. Тепер користувачі будуть отримувати повідомлення про проведені ними операції з фінансами (наприклад, про замовлення та купівлю квитків).

Можливості SMS розсилки для кінотеатрів:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.