Реєстрація

SMS розсилка для бутіка одягу

Ми продаємо не повідомлення, а добре ставлення клієнтів. Зареєструйтеся та вже зараз інформуйте клієнтів про особливі пропозиції вашого магазину!

Збільшення продажів - це просто

Для магазинів одягу дуже важливо вчасно продати якомога більшу кількість одягу і взуття з колекцій для того, щоб не втрачати гроші через відправлення товару в сток і від проведення розпродажів. Але так як зараз на цьому ринку досить велика конкуренція і залучити клієнтів зробити покупку саме в вашому бутіку складно, то розпродати весь товар в сезон важко. Що потрібно зробити для того, щоб збільшити продажі для бутіка одягу і підвищити прибуток магазину?

Ми пропонуємо вам спосіб, який зможе з легкістю подолати всі труднощі бізнесу. SMS розсилка! Тепер ви зможете швидко інформувати всіх потенційних клієнтів про пропозиції вашого бутіка. Економити кошти на офлайн рекламу і при цьому збільшувати прибуток реально!

Приклад SMS-розсилки для реклами бутіка одягу:

Опис Сповіщення клієнтів про нові надходження одягу
Кількість відісланих SMS 11 200
Конверсія 1,25%
Прийшли за покупками 140

Нова колекція стильного одягу в бутіках "LaBrand". Приходь до нас до 15 листопада - отримай знижку 15%! вул. Стильна-13. 380443399669

SMS-розсилка і її можливості для бутіка одягу:

Підтримуйте позитивний імідж вашого бутіка одягу, постійно спілкуйтеся з клієнтами і покращуйте їх довіру до вашого бізнесу за допомогою SMS-маркетингу.

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.