Реєстрація

SMS розсилка для купонщиків

SMS-розсилка – це правильний вибір для реклами вашого сайту купонів. Зареєструйтеся на сайті і переконайтеся в цьому прямо зараз!

Збільшуємо продажі купонів на знижку

При якому слові ви відчуваєте легке хвилювання, мурашки і величезне бажання зробити дію, навіть не думаючи? Правильно! «Знижка»! Саме воно беззаперечно впливає на психіку людини і мотивує робити покупки. З цієї причини сайти купонів користуються такою популярністю!

Якщо ви пов'язані з цією бізнес-сферою, то напевно знаєте, що конкуренція тут росте з блискавичною швидкістю, тому так важливо постійно залучати нових клієнтів і підтримувати лояльні відносини з постійними клієнтами сайтів купонів на знижку.

Хочете, щоб цільова аудиторія купувала дисконтні купони тільки на вашому сайті? Ми знаємо, як це зробити! Скористайтеся послугою SMS-маркетингу і налагодьте регулярну комунікацію з клієнтами, мотивуйте їх до дії і формуйте бажання зробити покупку купонів.

Приклад SMS-розсилки для реклами купонів на знижку:

Опис Розсилка по базі номерів
Кількість відісланих SMS 53 000
Конверсія 0,63%
Продано купонів 334

Знаєш як можна заощадити до 70% грошей на покупках і відпочинку? Твій промо-код: tt2kf6tm www.yourcoupon.ua 380443399669

Яка користь SMS-маркетингу для продажу купонів?

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.