Реєстрація

SMS розсилка для стоматологічної клініки

Зареєструйтеся на сайті Мобізон і вже зараз починайте відправляти повідомлення вашим клієнтам для підвищення їх лояльності!

Хочете збільшити кількість пацієнтів?

В останні роки відкривається все більше стоматологічних клінік, конкуренція на цьому ринку послуг дійсно висока! Як же постійно підтримувати стабільно високу кількість постійних пацієнтів?

Правильно! Потрібна ефективна реклама. І не просто роздача флаєрів всім підряд, а такий маркетинговий інструмент, який є помічником підтримки регулярної комунікації з клієнтом. І саме SMS-маркетинг - це відмінний приклад реклами такого типу!

Приклад SMS-розсилки для реклами стоматології:

Опис Розсилка по базі номерів
Кількість відісланих SMS 23 000
Конверсія 0,67%
Відвідали стоматологію 154

До 30 квітня безкоштовна консультація у стоматолога! А Вам - ЗНИЖКА 20% на відбілювання! "Dentist": вул. Стоматолога-89 www.yourdantist.ua 380443399669

Ви хочете стати другом для вашого клієнта? SMS розсилка – це відмінне рішення для підвищення довіри пацієнтів, їх інформування про консультації та послуги. Регулярний контакт з клієнтами буде мотивувати їх відвідувати саме ваш стоматологічний кабінет, так як турбота про пацієнта – це один з головних показників якості ваших послуг.

Застосування SMS-розсилок для стоматологічного кабінету:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.