Реєстрація

SMS розсилка для автошколи

Переконайтеся в реальній користі розсилки повідомлень, скориставшись нашим сервісом Мобізон! Бажаємо вам нових клієнтів!

Швидко набрати нову групу для автошколи можливо

Так як зараз кількість бажаючих здати на права зростає з кожним місяцем, автошколи користуються особливою популярністю. Якщо ви пов'язані з цим бізнесом, то вам напевно відома проблема залучення клієнтів і реклами автошколи.

Як же мотивувати клієнта прийняти рішення на користь саме вашої автошколи, коли цей бізнес-ринок максимально заповнений конкурентами?

Ми пропонуємо вам дієве рішення цієї проблеми. Використовуйте SMS-маркетинг в якості рекламного інструменту для вашої автошколи. Тепер ви зможете налагодити постійний контакт з вашими постійними клієнтами і з новою силою залучати потенційних, інформуючи про знижки, набір учнів і відкриття ексклюзивних курсів водіння.

Приклад SMS-розсилки для реклами автошколи:

Опис Рекламна розсилка по базі номерів
Кількість відісланих SMS 10 000
Конверсія 0,71%
Записалися на курси водіння 71

Хочеш отримати права з 15% ЗНИЖКОЮ?! Чекаємо тебе в нашій автошколі за адресою вул. Автошкільна 8. 380443399669

Збільшуйте свою клієнтську базу, використовуючи повідомлення-знижки. Здавалося б, невелике повідомлення з вигідною пропозицією може моментально залучити нового клієнта!

Надсилайте повідомлення тільки своїй цільовій аудиторії, постійно підтримуйте контакт з клієнтами, проявляйте повагу та цінуєте час ваших потенційних клієнтів. Грамотно оформлена розсилка ніколи не буде виглядати спамом!

5 переваг SMS маркетингу для автошколи:

  1. Збільшення клієнтської бази.
  2. Просування вашого бізнесу: SMS-розсилка – це особливий вид сарафанного маркетингу.
  3. Можливість швидко інформувати клієнтів про послуги вашої автошколи, спеціальні знижки, зміни в графіку роботи та інше.
  4. Можливість розмістити в SMS посилання на сайт автошколи, що не тільки додатково зацікавить клієнтів, але і збільшить конверсію сайту.
  5. SMS-розсилка – це формування довірчих відносин з вашими клієнтами!

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.