Реєстрація

SMS розсилка для готелю або хостелу

Використовуйте сервіс Mobizon і підтримуйте успішну комунікацію з клієнтами. Реєструйтеся на нашому сайті та надсилайте повідомлення вашим клієнтам вже зараз!

Розповісти про ваші послуги легко!

«Зараз дуже важко утримувати старих клієнтів і регулярно залучати нових. Так як бізнес великий і, звичайно ж, приносить прибуток, то дуже важливо вчасно інформувати клієнтів про нові можливості, акції та знижки. Головне завдання – випередити конкурентів. І для його досягнення необхідно постійно займатися пошуком нових клієнтів і підтримувати лояльні відносини з постійними клієнтами, а також забезпечити гідний рівень сервісу й якісну роботу персоналу. Як же встигати все це робити?»

Напевно ви знайомі з цими труднощами, так як пов'язані з готельним бізнесом. Але тепер уявіть, що якщо ви зможете постійно нагадувати своїм клієнтам про ваш готель, його нові пропозиції, можливі знижки і якість послуг, що надаються? Правда, інтригує!?

Приклад SMS-розсилки для реклами готелю:

Опис Розсилка святкової акції
Кількість відісланих SMS 35 000
Конверсія 0,27%
Скористалися послугами 88

Порадуй другу половинку 14 лютого. Власнику SMS ЗНИЖКА 30% на всі наші послуги! Адреса: Київ, вул. Готелю-65. 380443399669

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.