Реєстрація

SMS розсилка для школи іноземних мов

Хочете отримати всі ці можливості для вашої школи іноземних мов? Тоді реєструйтеся на нашому сайті і відправляйте повідомлення вже зараз!

Залучаємо більше учнів в вашу школу

Зараз просто необхідно володіти на базовому рівні хоч однією іноземною мовою. Це не відмінна риса, а навіть обов'язок. Тому школи іноземних мов користуються особливою популярністю. Як же тоді регулярно залучати нових клієнтів, коли на цьому ринку досить висока конкуренція?

Є дієве рішення! Використовуйте SMS-розсилку і інформуйте ваших постійних клієнтів, а також швидко залучайте потенційних, розповідаючи про всі новинки і ексклюзивні пропозиції навчання в вашій школі.

Приклад SMS-розсилки для реклами школи:

Опис Рекламна розсилка по базі номерів
Кількість відісланих SMS 15 000
Конверсія 0,44%
Записалися на курси 66

Хочете вивчити англійську мову? Тоді приходьте в нашу школу за адресою вул. Іноземна, 18. Тільки до 30 серпня ЗНИЖКА на заняття 20%! 380443399669

Збільшуйте свою клієнтську базу, використовуючи повідомлення-знижки. Здавалося б, невелике повідомлення з вигідною пропозицією може моментально залучити нового клієнта!

Надсилайте повідомлення тільки своїй цільовій аудиторії, постійно підтримуйте контакт з клієнтами, проявляйте повагу та цінуєте час ваших потенційних клієнтів. Грамотно оформлена розсилка ніколи не буде виглядати спамом!

Чому школі іноземних мов вигідний SMS-маркетинг?

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.