Реєстрація

SMS розсилка для нічного клубу

Надішліть повідомлення вашим клієнтам вже зараз і перевірте на практиці ефективність масової розсилки повідомлень!

Для того щоб нічний клуб користувався популярністю і про нього були хороші відгуки, його обстановка повинна залучати відвідувачів. Дуже важливо, коли в нічному клубі багато відвідувачів, адже люди – це головний атрибут святкової атмосфери клубу.

Відправка SMS на вечірках

Тепер ви зможете моментально розповісти всім потенційним клієнтам про ваші послуги за допомогою рекламної розсилки повідомлень. Це найбільш зручний і швидкий метод доставки інформації.

Відмінним рішенням також стане відправка вітальних повідомлень, адже часто люди відвідують нічні клуби саме у вихідні та святкові дні. Розповівши клієнтам про цікаву подію вашого клубу, ви дасте їм мотив відпочити саме в вашому закладі.

Також SMS розсилка допоможе вам розповісти клієнтам про унікальні пропозиції і приїзд зірок шоу-бізнесу в ваш клуб. Це відмінний спосіб проводити розіграші, опитування і відправляти промо-коди для збільшення лояльності відвідувачів.

Приклад SMS-розсилки для реклами нічного клубу:

Опис Розсилка спеціальної пропозиції
Кількість відісланих SMS 11 000
Конверсія 3,2%
Придбано квитків 352

Тільки в цю суботу - ЗНИЖКА 30% на барі. Відривайся разом з нами! вул. Клубна-73. Замовлення квитків: 380443399669

Користь від розсилки повідомлень отримають так само і ваші постійні клієнти. Їм ви зможете пропонувати особливі послуги, наприклад, святкування днів народжень та інших свят у вашому клубі, а також спеціальні акції та бронювання місць.

Ще одним відмінним варіантом застосування SMS розсилки стане відправка повідомлень в великі організації, в яких працює велика кількість співробітників. Особливо зверніть увагу на молодіжні організації. Тепер ви зможете пропонувати їм постійні знижки та резервування приміщень вашого клубу для проведення вечірок і свят. У свою чергу, такі організації стануть вашими постійними клієнтами.

SMS-розсилка й її можливості для нічних клубів:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.