Реєстрація

SMS розсилка для інтернет магазину

Переконатися в дієвості SMS-маркетингу просто! Реєструйтеся на нашому сайті та вже зараз почніть відправляти рекламні повідомлення.

Особливості інтернет-магазинів

Як відомо - власний інтернет магазин є дуже вигідним! Не потрібно платити за оренду приміщення, утримувати широкий штат співробітників, при цьому є набагато більше потенційних клієнтів і безмежні простори для розширення дій. Саме тому зараз створення інтернет-магазинів знайшло таку популярність!

Звичайно ж, є і труднощі. Наприклад, якщо ви створюєте новий інтернет-магазин, спочатку буде важко набрати клієнтську базу і створити позитивний імідж бізнесу. І навпаки, інтернет магазину, який вже зарекомендував себе, необхідно постійно розвиватися, покращувати свій сервіс, розширювати послуги і підтримувати лояльні відносини з клієнтами, що в умовах високої конкуренції досить важко.

Безумовно, для вирішення цих проблем можна створити call-центр, але тоді ви будете вкладати ресурси ще й в своїх співробітників. Навіщо витрачати зайві гроші, якщо можна автоматизувати процес спілкування з клієнтами? Для цього вам буде потрібно: комп'ютер, інтернет і трохи часу. Підключіть програмне забезпечення вашого інтернет-магазину до API і використовуйте SMS розсилку в якості маркетингового інструменту для вашого бізнесу.

Приклад SMS-розсилки для реклами інтернет-магазину:

Опис Розсилка за шаблоном, стимулювання клієнтів до повторних покупок
Кількість відісланих SMS 10 000
Конверсія 1,9%
Повторних покупок 190

Шанов. Ольга Миколаївна, тільки для Вас - знижка 10% на всі наші товари! Ваш промо-код: kzhr69 www.yourshop.ua 380443399669

SMS-розсилка допоможе вам розширити клієнтську базу і налагодити функціонал інтернет-магазину.

4 причини використовувати SMS-маркетинг:

  1. Застосовуючи SMS маркетинг в якості рекламної розсилки, ви зможете швидко збільшити кількість клієнтів вашого інтернет-магазину.
  2. Можливість налагодити автоматичне відправлення SMS за допомогою нашого шлюзу. Це полегшить авторизацію користувачів і оформлення замовлень.
  3. Відмінний спосіб швидко інформувати клієнтів про розширення асортименту інтернет-магазину, рекламні пропозиції, пересування замовлення і товарні операції.
  4. Ефективний метод збільшення лояльності клієнтів до вашого магазину. Персоналізована розсилка, акції, знижки, розіграші, вітальні повідомлення – все це сформує довіру користувачів і створить хороший імідж вашого бізнесу.

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.