Реєстрація

SMS розсилка для піцерії або суші-бару

Скористайтеся SMS-розсилкою на нашому сервісі і вже зараз переконаєтеся в її ефективності!

Специфіка бізнесу

Так як на сьогоднішній день умови конкуренції в сфері громадського харчування досить високі, такому виду бізнесу необхідно не тільки зберігати якість обслуговування, а й підтримувати лояльне ставлення клієнтів, а також створювати регулярну інформаційну допомогу.

Ви можете собі уявити суші-бар або піцерію, у яких немає власного сайту, де можна дізнатися розцінки, подивитися меню, ознайомитися з новинами і замовити доставку? Напевно ні. А все тому, що зараз турбота про комфорт клієнта стоїть на першому місці.

Масова розсилка повідомлень – це спосіб модернізувати сервіс обслуговування піцерій і суші-барів. SMS-маркетинг ефективно доповнює традиційні методи офлайн-реклами і полегшує систему обробки замовлень.

Метод залучення клієнтів

Масова розсилка рекламних повідомлень - дієвий маркетинговий інструмент, який допоможе вам збільшити кількість клієнтів. Вклавши невелику кількість грошей в розсилку, ви зможете охопити широку аудиторію, що допоможе вам розрекламувати свої послуги. І навіть якщо відсоток конверсії буде не найзначнішим, все одно кількість нових залучених клієнтів буде значною.

Ще один ефективний метод залучення клієнтів - це розсилка SMS для ваших постійних клієнтів. Ви зможете регулярно інформувати їх про зміну графіка роботи закладу, нові послуги, акції, заходи, розширенні меню і знижки. Також відмінним варіантом стануть привітання клієнтів зі святами.

Приклад SMS-розсилки для реклами піцерії або суші бару:

Опис Розсилка унікальної пропозиції
Кількість відісланих SMS 26 000
Конверсія 2,04%
Замовлень 530

ЗНИЖКА на всі суші-сети 50% до 15 серпня. Поспішай скуштувати магічну японську кухню! вул. Ролів-38. 380443399669 www.yoursushi.ua

Використовуючи SMS-маркетинг, ви зможете:

Ви можете підключитися до API Мобізон, що допоможе вам налагодити автоматичне відправлення повідомлень зі зручного вам програмного забезпечення.

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.