Реєстрація

SMS розсилка для провайдера ТБ або інтернет

Переконатися в ефективності розсилки SMS просто! Зареєструйтеся та відправте перші повідомлення вже зараз.

Швидко збільшуємо число заявок

Ви займаєтесь інтернет і ТБ провайдингом, і у вашій компанії за тиждень з'явилося 150 нових заявок. Як ви думаєте: таке можливо? Так! Як же це зробити? Виконайте 2 умови, і кількість клієнтів збільшиться!

  1. Унікальна пропозиція

    Зробивши максимально вигідну пропозицію вашій цільовій аудиторії, ви зможете переконати її скористатися послугами саме вашої компанії. Розповівши клієнтам, наприклад, про безкоштовне користування послугою інтернет протягом 3 місяців, кількість бажаючих підключити тариф збільшиться!

  2. Реклама

    Тільки ефективна реклама допоможе вам залучити потенційних клієнтів. Радимо вам скористатися масовою розсилкою рекламних повідомлень. Зробіть SMS розсилку на нашому сайті і вже завтра отримаєте нові заявки на підключення ваших послуг!

Приклад SMS-розсилки для реклами провайдера:

Опис Розсилка по району з низькою конкуренцією
Кількість відісланих SMS 16 000
Конверсія 0,87%
Заявок на підключення 139

Пред'явнику цього повідомлення 3 місяці послуги інтернет БЕЗКОШТОВНО! Підключайтеся до нас! 380443399669

Хочете налагодити довірчі відносини з клієнтами? Сервіс SMS розсилок Мобізон допоможе вам не тільки підтримувати регулярну комунікацію з клієнтами, а й збільшити клієнтську базу! Скористайтеся нашою базою мобільних телефонів і залучіть нових користувачів для ваших послуг.

Крім рекламної SMS-розсилки, ви також можете підключити своє ПЗ до нашого SMS-шлюзу. Це надасть вам можливість відправляти повідомлення клієнтам автоматично в будь-який час.

Можливості SMS-розсилки для провайдера:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.