Реєстрація

SMS розсилка для ресторану або кафе

Скориставшись послугами нашого сервісу відправки повідомлень, ви зможете переконатися в ефективності SMS-маркетингу!

З чим їдять рекламні повідомлення?

Для того щоб ваш ресторан або кафе користувався популярністю і щоб відвідувачі в ньому постійно проводили свій вільний час, вам просто необхідно мати оригінальну кухню, якісні продукти, привітний персонал, затишну атмосферу і при цьому зручні ціни. Так само особливо важливі моменти – це місце розташування вашого закладу та інструменти маркетингу, які ви застосовуєте.

Саме від всіх цих факторів залежить кількість ваших клієнтів і їх бажання прийти до вас покуштувати що-небудь смачненьке ще раз. Дуже важливо сформувати правильну репутацію вашого ресторанного бізнесу! Для цього необхідно проводити правильну рекламну компанію. І одним з найбільш ефективних маркетингових інструментів є масова розсилка повідомлень.

Рецепт приготування «смачних» і ефективних повідомлень

Робіть первинну розсилку повідомлень, як по всьому місту, так і по певних районах, які знаходяться поруч з вашим закладом, для того щоб залучити максимальну кількість відвідувачів.

Відмінний спосіб реклами вашого ресторану або кафе – це розсилка рекламних повідомлень по організаціям. Їм ви зможете робити спеціальні пропозиції, наприклад, постійні знижки, обіди з доставкою, оренду приміщення для проведення святкових заходів та резервування столиків в потрібний час. Зверніть увагу на фірми, які займаються проведенням весільних заходів (салони весільних суконь, квіткові крамниці, палаци одружень), в цій сфері у вас великі можливості залучити нових клієнтів відзначати весілля саме в вашому ресторані. Запропонуйте організаціям вигідні умови співпраці - і "справа в капелюсі"!

Приклад SMS-розсилки для реклами ресторану або кафе:

Опис Розсилка унікальної пропозиції
Кількість відісланих SMS 16 000
Конверсія 1,24%
Нових відвідувачів 198

Тільки 1-15 листопада з 20:00 до 23:59 - ЗНИЖКА 40% на все меню. Ми чекаємо вас! вул. Смачна-83. 380443399669 www.yourcafe.ua

Постійних клієнтів ви зможете регулярно інформувати про нововведення вашого кафе чи ресторану, акції, знижки на види меню, зміни цін або час роботи вашого закладу. Також, це відмінний спосіб розповісти вашим постійним відвідувачам про приїзд естрадної зірки в ваш ресторан. Заздалегідь попереджайте клієнтів про дати, коли ресторан буде орендований під проведення масових заходів. Всім цим ви забезпечите лояльне ставлення відвідувачів до вашого ресторанного бізнесу.

А відправляючи вітальні повідомлення постійним клієнтам з привабливою пропозицією відзначити свято у вас, ви проведете ефективну рекламу вашого закладу!

Можливості SMS розсилки для ресторанів або кафе:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.