Реєстрація

SMS розсилка для санаторію або бази відпочинку

Використовуйте сервіс Мобізон для того, щоб проводити ефективні SMS-розсилки. Випереджайте своїх конкурентів!

Характерні властивості бізнесу

Специфікою баз відпочинку і санаторіїв є те, що кількість клієнтів, які хочуть скористатися послугами цього виду відпочинку, носить сезонний характер. Так як люди в основному відпочивають один або два рази на рік, і вибір можливих санаторіїв величезний (так, у вас ще й конкурентів багато), то дуже важливо мати велику клієнтську базу.

Інша загальна особливість цих видів бізнесу – це велика відстань від можливих потенційних і постійних клієнтів. Бази відпочинку і санаторії в більшій мірі знаходяться в популярних курортних містах. А люди, які хочуть їх відвідати, живуть або в іншому місті, або навіть в іншій країні.

Тому головною проблемою курортно-санаторного бізнесу є спосіб інформування максимальної кількості потенційних клієнтів про свої послуги. Як можна швидко розширити свою клієнтську базу?

Відмінним помічником у цій ситуації стане масова розсилка повідомлень. SMS-маркетинг – це найбільш оптимальний спосіб для реклами бізнесу, який стимулює зростання клієнтів і прибутку для вашої бази відпочинку або санаторію.

Приклад SMS-розсилки для реклами санаторію:

Опис Розсилка рекламної акції
Кількість відісланих SMS 10 000
Конверсія 1,98%
Продано путівок 88

Встигніть до 25 червня придбати ДВІ путівки в наш санаторій ЗА ЦІНОЮ ОДНІЄЇ! 380443399669

Дві головні причини, чому SMS маркетинг вигідний вашому бізнесу

  1. За допомогою рекламної смс-розсилки можна розповісти за короткий проміжок часу великій кількості потенційних клієнтів про ваші послуги. Для того щоб підсилити ефект SMS-розсилки, вказуйте в тексті повідомлення адресу сайту бази відпочинку або санаторію, а також номери телефонів.
  2. SMS-розсилка надає відмінну можливість постійно підтримувати контакт з постійними клієнтами. Ви зможете з легкістю інформувати їх про зміни в графіку роботи, можливі акції та спеціальні пропозиції, зміни цін, вітати постійних клієнтів зі святами, пропонувати найзручніші маршрути до вашого санаторію і можливі види транспорту. Все це збільшить лояльність клієнтів до вашого бізнесу.

Застосування масової відправки повідомлень для санаторіїв і баз відпочинку:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.