Реєстрація

SMS розсилка для бані або сауни

Хочете використовувати такий інструмент маркетингу? Тоді реєструйтеся на нашому сайті прямо зараз і залучайте нових клієнтів в свою лазню або сауну!

Залучення клієнтів за допомогою SMS розсилки

Чому банні послуги зараз користуються такою популярністю і в цьому бізнесі так багато конкурентів? Відповідь проста! Більшість людей ходять в сауни та лазні для того, щоб провести час з друзями і розслабитися. Звичайно, люди і про здоров'я не забувають, але в більшій мірі відпочинок в бані став проведенням дозвілля.

Якщо ви пов'язані з банним бізнесом, то напевно знаєте, що зараз потрібно боротися за кожного клієнта, робити вигідні пропозиції і дивувати своїми послугами. Одним якісним сервісом не обійтися, тому що, в першу чергу, потрібна реклама.

Є відмінне рішення по залученню клієнтів в ваш бізнес і щодо поліпшення комунікації з вашими відвідувачами. Тепер ви зможете вкласти фінанси в нове обладнання, а не в digital-рекламу. Використовуючи SMS-маркетинг, ви виведете свій бізнес на новий рівень. І все це при мінімальній кількості зусиль і часу.

Приклад SMS-розсилки для реклами лазні або сауни:

Опис Акційна розсилка
Кількість відісланих SMS 9 000
Конверсія 0,95%
Скористалися пропозицією 86

Спеціально для Вас - покажіть SMS адміністратору і отримаєте 1 годину в нашій сауні БЕЗКОШТОВНО! вул. Сауни-17. 380443399669

Можливості SMS-маркетингу для вашого бізнесу:

З розсилкою повідомлень легко залучати нових клієнтів, робити рекламу вашого бізнесу і постійно підтримувати комунікацію з відвідувачами.

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.