Реєстрація

SMS розсилка для тренажерного залу або фітнес-клубу

Переконатися в ефективності розсилки масових повідомлень просто! Для цього скористайтеся послугами сервісу Мобізон прямо зараз.

Відмінний спосіб збільшити відвідуваність тренажерного залу

Уявіть таку ситуацію. У Олександра є тренажерний зал, який обладнаний найсучаснішими тренажерами, душовою, в ньому чудовий тренер і досить адекватні ціни. Але є одна трудність! Чомусь займатися ходить мало клієнтів. Через це Олександр затримує виплату за оренду приміщення і зарплату співробітникам.

Так як його зал знаходиться в спальному районі, Олександру потрібно постійно залучати нових відвідувачів. Для цього він вирішив скористатися різними маркетинговими інструментами, в тому числі і офлайн рекламою, але необхідного результату у вигляді клієнтів це не принесло. Як же Олександру все-таки вдалося збільшити клієнтську базу його тренажерного залу?

В якості додаткового маркетингового інструменту Олександр обрав сервіс масової відправки повідомлень. Це допомогло йому поліпшити відносини з постійними клієнтами і залучити потенційних клієнтів з новою силою!

Приклад SMS-розсилки для реклами тренажерного залу:

Опис Рекламна розсилка по базі номерів
Кількість відісланих SMS 14 000
Конверсія 0,63%
Залучено відвідувачів 89

Власникові SMS 2 тижні занять БЕЗКОШТОВНО! Тренажерний зал "у Олександра". Харків, вул. Спорту-23. 380443399669

SMS-розсилка та її можливості для фітнес-клубу:

Олександру вдалося зробити його тренажерний зал популярним, тому що він купував у нас не просто повідомлення, а лояльне і довірливе ставлення клієнтів.Ви теж так хочете? Тоді прямо зараз зареєструйтеся на нашому сайті і починайте відправляти рекламні повідомлення своїм потенційним клієнтам!

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.