Реєстрація

SMS розсилка для служби таксі

Зареєструйтеся на нашому сайті та зробіть рекламну розсилку повідомлень про вашу службу прямо зараз!

Збільшуємо кількість клієнтів для служби таксі

Служба таксі – це досить вигідний бізнес, адже величезна кількість людей любить добиратися з комфортом, тому користується послугами таксі. Особливо ця служба популярна в святкові дні і в дні, коли в місті якась знаменна подія.

Але в цій сфері досить висока конкуренція, тому кількість постійних клієнтів відіграє велику роль! Ви хочете випередити ваших конкурентів і регулярно залучати нових клієнтів? Як же зацікавити людей своїми послугами?

Допоможе вам в цьому розсилка sms повідомлень! Це одночасно і демократичний, і ефективний вид реклами. Використовуючи рекламну розсилку повідомлень, ви розширите клієнтську базу і сформуєте довірливі стосунки з клієнтами.

Приклад sms-розсилки для реклами служби таксі:

Опис Рекламна розсилка по вашому місту
Кількість відісланих SMS 50 000
Конверсія 0,91%
Замовлення від нових клієнтів (протягом місяця) 455

АКЦІЯ! C 1 по 30 серпня повертаємо гроші за кожен 2 кілометр! Поїхали! Ваше таксі "Ракета": 380443399669 www.yourtaxi.ua

Модернізуйте ваш сервіс, додавши ще один інструмент для допомоги вашій диспетчерській службі. Підвищуйте лояльність клієнтів за допомогою вітальних і персоніфікованих повідомлень.

Відмінним рішенням для розсилки SMS стане надання знижки на замовлення таксі після футбольних матчів у вашому місті. Кількість бажаючих скористатися вашими послугами помітно збільшиться, а отриманий прибуток в кілька разів перевищить витрати на розсилку!

SMS-розсилка з Мобізон – це:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.