Реєстрація

SMS розсилка для туристичного агентства

Скористайтеся послугами сервісу Мобізон, і переконайтеся в дієвості SMS-розсилки!

Туристичний бізнес і його особливості

Основною особливістю бізнесу в сфері туризму є нечасте звернення клієнтів, які хочуть вирушити в подорож. Адже більшість людей, за статистикою, їдуть відпочивати 1-2 рази на рік.

Зрозуміло, чому клієнти не заходять щодня до турфірм для того, щоб дізнатися про нові пропозиції компанії. Так само і дзвінки: людина, яка не потребує послуг бізнесу, не буде постійно дзвонити по телефону. Єдине, клієнт може іноді заходити на сайт туристичного агентства, якщо він буде в гарному настрої.

Тому власнику туристичної агенції дуже важливо мати широку клієнтську базу для того, щоб забезпечувати регулярний прибуток свого бізнесу.

Збільшення клієнтської бази

Найбільш популярний і ефективний спосіб просування туристичного агентства – це збільшення бази користувачів. І саме SMS-розсилка, яка стабільно показує високі результати, стала необхідним видом реклами для цієї сфери бізнесу. Її головною особливістю є те, що ви зможете швидко і бюджетно охопити величезну кількість потенційних клієнтів.

Приклад SMS-розсилки для реклами турагентства:

Опис Розсилка знижкової акції по базі номерів
Кількість відісланих SMS 40 000
Конверсія 0,4%
Заброньовано поїздок 160

ЗНИЖКИ на тур до Німеччини до 50%. Поспішайте замовити поїздку! 380443399669

Ще одним важливим моментом для турагентства є регулярне інформування постійних клієнтів про новини вашої фірми, нові послуги та спеціальні пропозиції. Особливо це важливо під час туристичних сезонів, коли у людей з'являється бажання відправитися в подорож, і воно максимально збігається з їх фінансовими можливостями. Адже якщо людина вже була клієнтом вашого агентства та їй сподобався рівень вашого сервісу, то вона, безумовно, захоче звернутися до вас ще раз.

Використовуючи сервіс SMS-розсилок Мобізон, ви зможете:

Реєструйтеся зараз і отримуйте БОНУС!

2.22 гривні на рахунок для тестування сервісу розсилки SMS-повідомлень та інших можливостей Mobizon.