У Всесвітній павутині щодня з'являються нові сервіси і додатки, здатні зробити вашу роботу простіше і легше. Сьогодні ділимося 15 сервісами-помічниками, які стануть в нагоді всім, хто так чи інакше пов'язаний з бізнесом, продажами і послугами. Впевнені, кожен знайде собі «помічника» до душі.
Зручний і надійний сервіс розсилки повідомлень в Viber. Стане в нагоді тим, хто планує створювати масові рекламні розсилки в месенджерах.
Програма обліку часу, яка буде корисна керівникам. Враховує час, який співробітники проводять на сторонніх сайтах, дозволяє оптимізувати роботу колективу та інтегрується з безліччю інших сервісів. Є безкоштовна і платна версії. Конкурент з схожим функціоналом – система CrocoTime, доступна лише в платній версії.
Сервіс буде цікавий всім, хто працює з візуальним контентом, будь то листівки, банери або сайт. Він відображає теплову карту зорової поведінки людини, що дивиться на зображення. Завантажуєте картинку і можете бачити, на що в першу чергу буде спрямована увага потенційного покупця.
Сервіс дає веб-аналітику будь-якого цікавого вам сайту. За допомогою цієї платформи можна дізнаватися джерела трафіку, поведінкові метрики, розподіл рекламних каналів конкурентів. Аналітика не така докладна, як в Яндекс.Метриці, Google Analytics або Mixpanel, але базових безкоштовних звітів цілком вистачить для формування правдивої картини. Детальна аналітика конкурентів також доступна в платних сервісах Keys.so і Unamo SEO.
Зручна функціональна платформа, необхідна будь-якому SЕО-фахівцю. Просування і контекстна реклама, реклама в соц.мережах, текстове наповнення сайту, модуль підвищення конверсії та ще безліч інших функцій, які здатен виконувати один сервіс.
Масштабний управлінський сервіс, здатний організувати роботу великої команди. У ньому є все, починаючи від постановки завдань і закінчуючи плануванням бюджету. Найближчий конкурент на російськомовному ринку – «Простий Бізнес» і Бітрікс24.
Один з найбільш зручних органайзерів в командній роботі над проектами. Дозволяє ставити завдання, структурувати проекти і перевіряти поштові скриньки. Зручний для невеликої команди, є мобільна платформа та інтеграція з мессенджерами. Схожий безкоштовний сервіс – Trello.
Сервіс, що генерує логотипи. За кілька хвилин ви зможете створити логотип для своєї компанії і, якщо не придбати його, то вже точно почерпнути нові ідеї для натхнення. Створення логотипу безкоштовне, збереження в великих масштабах – за гроші.
Російськомовний сервіс, що дозволяє створювати власні Інтернет-магазини за кілька хвилин. Є функція аналітики продажів, резервне копіювання і створення мобільної версії магазину. Мінус – працює лише на платній основі, пробний період – 14 днів. Схожі сервіси - 1C-UMI (є безкоштовна версія) і Shopify.
Робота не вовк, а фундаментальним знанням непогано було б оселитися у вашій голові. Проект підтримують безліч університетів, які пропонують безкоштовні онлайн-курси на різні теми. Все, від історії філософії до менеджменту ви знайдете на цьому порталі. Найближчі конкуренти – Академія Хана та англомовний Coursera. Схожа структура у проектів Нетологія і WebPromoExperts, які займаються навчанням в сфері маркетингу і бізнесу. Мінус – у них в основному платний контент.
Самий адекватний сайт, що перевіряє тексти на антиплагіат. Працює швидше і якісніше, ніж всім відомі Адвего і Текст.ру. Є платна функція перевірки сайту на унікальність контенту. На допомогу редакторам і копирайтерам також сайт Главред, що працює зі стоп-словами і синтаксисом.
Великий безкоштовний фотохостинг зі зручним пошуком зображень на різну тематику. Схожий сайт – Pixabay, розрахований, однак, більше на художню фотографію.
Зручний корпоративний месенджер, спілкування в якому ведеться через закриті бесіди. Створюйте різні діалоги з підлеглими, ставте статуси, користуйтеся пошуком повідомлень і можливістю передавати мультимедіа. Непоганий вибір для тих, кому стали незручні Skype або корпоративна пошта.
Зручний і швидкий сайт для створення інфографіки та презентацій. У безкоштовної версії є безліч шаблонів, готових блоків, символів та ідей. Відмінна платформа з більш широким функціоналом – Сanva. Дозволяє швидко створювати банери, презентації, плакати і флаєри.
Сервіс зацікавить фрілансерів і стартаперів, які шукають людей в свою команду або хотіли б взяти участь в чужому цікавому проекті. Безліч ідей, команд і цікавих проектів вже чекають вас. Працює сайт на безкоштовній основі.