Реєстрація

Управління формами

Щоб переглянути форми, відредагувати, проконтролювати стан або ознайомитися із зібраними з їх допомогою даними, натисніть Форми на головному екрані або в головному меню Панелі управління.

Відкриється таблиця з переліком створених форм.


Назва - поле назви форми, бажано, щоб назва відображала призначення форми.

Перегляди - поле відображає, скільки разів була переглянута сторінка з формою.

Підписки - поле показує, скільки підписників відправило контактні дані за допомогою форми.

Створена - дата створення форми.

Кнопки

1 - Індикатор Форма ввімкнена/Форма вимкнена. Також в цьому стовпці може відображатися індикатор «Форма заблокована модератором». Якщо форма відключена, при переході на неї буде відображатися повідомлення:

2 - Відкрити інструкцію для вбудовування форми. При натисканні відкриється вікно з посиланням для відправки форми в SMS, по email, в соцмережах, з кодом для вставки форми на сайт і з QR-кодом форми.

3 - Ввімкнути форму (чи Вимкнути форму, якщо форма вже ввімкнена).

4 - Перегляд відправок форми. Відкриває вікно перегляду статистики по відправленнях, дозволяє вивчити зібрані дані, автоматично додати контакти в Контактну книгу (докладніше в розділі Статистика відправок форми).

5 - Редагувати. Дозволяє внести зміни в існуючу форму - змінити заголовок, додати / видалити поля тощо (Докладніше про налаштування форми в розділі Як створити форму).

Будьте уважні, коли видаляєте поля існуючої форми! Якщо ви видалите вже заповнене підписниками поле, то всі клієнтські дані, зібрані з його допомогою, будуть видалені.

6 - Видалити. Видаляє форму назавжди.

Якщо форма містить поле Номер телефону і для нього увімкнено автоматичне підтвердження номера, при досягненні заданого ліміту SMS-підтверджень в рядку з формою з'явиться індикатор Кількість SMS для форми досягла встановленого ліміту . Форма стане тимчасово недоступна для перегляду і підписки.

Пошук форм

Щоб знайти форми або відфільтрувати їх за певним критерієм:
  1. Натисніть кнопку Пошук. Відкриється панель параметрів пошуку.
  2. Задайте параметри пошуку.

Шукати форми - пошук по цілому або частини значення назви, заголовка, опису або ідентифікатора форми.

Дата створення з - пошук форм, створених після заданої дати.

Час створення з - пошук форм, створених після зазначеного часу.

Дата створення по - пошук форм, створених до заданої дати.

Час створення по - пошук форм, створених до зазначеного часу.

Статус - пошук тільки увімкнених або тільки вимкнених форм.

Блокування форми адміністратором

Якщо вміст форми порушує правила сервісу, адміністратор сервісу може її заблокувати. Форма перейде в статус «Вимкнена» і її неможливо буде увімкнути самостійно.

Щоб зняти блокування, відредагуйте форму так, щоб вона не порушувала правил. Після цього зверніться в технічну підтримку.