Реєстрація

Як створити форму

Форми — зручний інструмент для збору даних про клієнтів і формування бази номерів для розсилки. За допомогою Форм ваші клієнти можуть підписатися на SMS-розсилку, залишивши свій мобільний номер.
Як використовувати Форми:
 • вбудуйте форму в сторінку сайту і використовуйте для підписки клієнтів на новини або акції
 • зберіть контактні дані клієнтів для наступних розсилок SMS
 • розмістіть посилання на форму у вигляді QR-коду на друкованій продукції - листівках, банерах, футболках
 • надішліть посилання на форму в SMS клієнтам. Для них форма красиво відобразиться на екрані смартфона або планшета й її буде зручно заповнювати.
Ви можете створювати власні форми або використовувати готові шаблони форм.

Створення власної форми

 1. Відкрийте додаток Форми в Панелі управління.
 2. Натисніть Створити форму.
 3. Задайте поля форми.
 4. Натисніть Додати перше поле і з меню, яке відкрилось, оберіть необхідний тип поля: Мобільний телефон, Електронна пошта (email), Ім'я, Прізвище, Текстове поле (однорядкове), Текстове поле (багаторядкове), Чекбокс (варіанти вибору так/ні), Один зі списку (можливість вибору одного варіанту зі списку), Рейтинг (можливість поставити оцінку), Заголовок, Абзац тексту, Зображення, Відео.
 5. Введіть назву, опис і інші параметри першого поля.
 6. Для додавання нового поля натисніть Додати поле. Введіть інформацію для нового поля.
 7. Налаштуйте стиль форми. Натисніть Оформлення і оберіть колір фону, колір тексту, колір кнопки відправки форми, колір тексту кнопки відправки форми, текст кнопки відправки форми на палітрах або задайте їх в форматі RGB.
 8. При необхідності виставте додаткові Налаштування. Ви можете ввімкнути опції:
  • Відправляти повідомлення про кожну відправку форми на пошту - повідомлення про кожну нову заповнену форму буде приходити вам на електронну пошту.
  • Ввімкнути капчу - увімкнення тесту, покликаного відрізнити дії людини від дій програми.
  • Ввімкнути опцію згоди з правилами і умовами - доки користувач не погодиться з описаними вами правилами, форма для нього буде недоступна.
  • Додати текст для відображення після відправки форми - текст, який побачить користувач після відправки форми / після того, як підтвердить один зі своїх контактів (телефон або email) / після того, як підтвердить всі введені контактні дані.
  Також є можливість ввімкнути Інтеграцію з засобами аналітики:
  • Ввімкнути Google Analytics
  • Увімкнути Яндекс Метрику
  Ви можете налаштувати Форми відписки:
  • Ввімкніть форму відписки - у користувача з'являється можливість відписатися від всіх повідомлень, які ви відправляєте.
  • Автоматично підтверджувати відписку - щоб підтвердити відписку, абоненту надсилається короткий код в SMS-повідомленні або лист на електронну пошту. Після введення коду або проходження по посиланню в листі, відписка вважається завершеною. SMS-повідомлення з кодом відправляється за ваш рахунок, вартість повідомлення розраховується за поточним тарифом.
  • Автоматично поміщати відписані номери в стоп-лист - в ваш стоп-лист можуть бути занесені тільки номери, які підтвердили відписку. Опція доступна тільки при ввімкнутій попередньої опції.
  • Ввімкнути капчу - увімкнення тесту, покликаного відрізнити дії людини від дій програми.
  • Відправляти повідомлення про кожну відписку на пошту - звіт про кожного абонента, котрий був відписаний, буде відправлений на вашу електронну адресу.
  Наступні налаштування доступні тільки якщо на вашій формі є поле «Мобільний телефон» та для нього ввімкнена опція Підтверджувати автоматично:
  • Увімкнути обмеження кількості SMS-підтверджень - установка максимально допустимої кількості SMS-підтверджень, щоб виключити умисні накрутки форми і витрачання ваших коштів.
  • Повідомлення на пошту, якщо залишилося - повідомлення на електронну пошту, коли кількість SMS-підтверджень досягла заданого значення.
  Ви завжди можете перейти до будь-якого з етапів створення форми за допомогою навігатора.
 9. Натисніть Зберегти. Відкриється інструкція для вбудовування форми, яка містить посилання на форму, код для вставки форми на сайт та її QR-код, а також кнопки для розміщення форми в соцмережах.

Форма готова. Додайте її на сайті, надішліть в SMS клієнтам або надрукуйте у вигляді QR-коду на рекламній продукції.

Створення форми з шаблону

Ви можете використовувати один з готових шаблонів форм, відредагувавши його для власних завдань.

 1. Відкрийте Шаблони форм у Панелі управління

  або в додатку Форми.
 2. Оберіть потрібний шаблон форми, натисніть Використати.
 3. Відредагуйте шаблон так, як вам потрібно - додайте або видаліть поля, налаштуйте кольори.
 4. Натисніть Зберегти. Відкриється інструкція для вбудовування форми, яка містить посилання на форму, код для вставки форми на сайт та її QR-код, а також кнопки для розміщення форми в соцмережах.
Форма готова. Додайте її на сайті, надішліть в SMS клієнтам або надрукуйте у вигляді QR-коду на рекламній продукції.