Реєстрація

Як підготувати файл з одержувачами?

 1. Відкрийте офісний додаток, який підтримує тип файлів .xls або .csv (наприклад, Microsoft Excel, OpenOffice або Google таблиці).
 2. Скопіюйте в таблицю дані клієнтів, які хочете використати в розсилці:
  • Номери телефонів одержувачів SMS. Повинні бути в міжнародному форматі (наприклад, +380670000000) і складатися тільки з цифр. Не можна використовувати пробіли, дужки, дефіси.
  • Дані для персоналізації . Наприклад, ви хочете звернутися до кожного клієнта по імені і призначити йому персональну знижку. Розподіліть інформацію по стовпцях, кожному стовпцю установіть унікальну назву.
  Важливо Назва стовпця з номерами телефонів має бути Recipient. Назва інших стовпців має бути унікальною і відповідати міткам, які будуть використовуватися в тексті повідомлення.
 3. Збережіть файл на комп'ютер (при збереженні більш 10 000 контактів рекомендуємо вибрати тип файлу .CSV):
  • Для Microsoft Excel. Натисніть кнопку Microsoft Office, оберіть «Зберегти як...». Задайте будь-яке ім'я файлу, в полі «Тип файлу» оберіть «Книга Excel 97-2003» або «CSV (розділювачі – коми)», натисніть Зберегти.
  • Для OpenOffice. Перейдіть у вкладку «Файл», виберіть «Зберегти як», в поле «Тип файлу» виберіть «Microsoft Excel 97/2000/XP (.xls)» або «Текст CSV (.csv)».
  • Для Google Таблиць. Перейдіть у вкладку «Файл», виберіть «Завантажити як» -> «CSV-файл».

Ось так повинен виглядати правильно підготовлений файл для шаблонної розсилки:

Як підготувати файл для шаблонної розсилки

Де назви стовпців:

 • Recipient - обов'язкова назва стовпця з номерами одержувачів SMS.
 • Name, Surname, Discount - унікальні назви стовпців з даними для персоналізації, які будуть використовуватися у вигляді міток в тексті SMS.
Мітки для персоналізації розсилки

Якщо при завантаженні файлів у форматі .csv виникли проблеми, спробуйте змінити кодування і роздільники полів у відповідних розділах у вікні відправки SMS.