Реєстрація

9 цікавих приводів для SMS-розсилок в серпні

Опубліковано: 31 липня 2018
9 цікавих приводів для SMS-розсилок в серпні

Попереду серпень, найактивніший місяць літа! Ваші клієнти готуються до початку «робочого» сезону і відкриті до нових ідей і пропозицій. Саме час нагадати про свій бізнес, придумати цікаву рекламну кампанію і налагодити діалог з аудиторією. Найвірніший крок – вітальна SMS-розсилка!

Повідомлення з привітаннями сприймаються позитивніше, ніж рекламні, вони підвищують довіру до вашого бізнесу і роблять бренд впізнаваним. Ми розповідаємо про 9 цікавих приводів для вітальних SMS.

Обирайте відповідне свято і плануйте розсилку вже сьогодні!

Інформаційні приводи для SMS-розсилок в серпні 2018:

 • 5 серпня

  День Повітряних сил Збройних сил України.
  Захисники нашої Батьківщини безперечно гідні поздоровлень. Якщо ви працюєте в суміжних структурах, не забудьте про вітальну SMS-розсилку.

 • 12 серпня

  День будівельника.
  Пообіцяйте клієнтам знижки або влаштуйте акцію, якщо ваш бізнес пов'язаний з продажем будматеріалів або будівництвом. Професійне свято буває раз на рік!

 • 12 серпня

  Міжнародний День молоді.
  Якщо ваша аудиторія – люди до 35 років, сміливо поздоровляйте їх з Днем молоді! Підлітки і молодь цінують креативний підхід і неформальну подачу, будьте оригінальні і не бійтеся ризикувати - ваша вітальна розсилка запам'ятається клієнтам надовго.

 • 15 серпня

  День археолога.
  Археологів нині небагато, але, якщо серед ваших клієнтів є представники цієї професії – варто розіслати їм SMS. Ваш жест однозначно буде оцінений і позитивно сприйнятий.

 • 19 серпня

  Всесвітній День фотографії.
  Свято, на яке варто звернути увагу не тільки фотографам. Якщо ваш бізнес пов'язаний з послугами краси, якщо ви продаєте техніку (в тому числі і фотоапарати) або займаєтеся прикрасою приміщень, оберніть святковий день на свою користь і організуйте тематичну рекламну кампанію.

 • 23 серпня

  День державного прапора України.
  Державні свята об'єднують людей різних поколінь. Плюс вітальних розсилок в такі дні – вони не повинні бути сегментовані. Розсилайте привітання кожному своєму клієнтові швидко і просто.

 • 24 серпня

  День Незалежності України.
  В офіційний вихідний день клієнти, як правило, максимально лояльні і відкриті до комунікації. Нагадайте про свій бізнес за допомогою рекламної SMS-розсилки.

 • 25 серпня

  День авіації України.
  Всі, хто так чи інакше пов'язаний з роботою в небі, чекають від вас добрі слова і добрі побажання. Льотчики цивільної та військової авіації, диспетчера і працівники аеропортів – якщо ви працюєте з такою клієнтурою, терміново придумуйте текст SMS-поздоровлення!

 • 26 серпня

  День шахтаря.
  Представники однієї з найнебезпечніших професій в цей день відзначають своє професійне свято. Якщо ви працюєте в суміжних сферах – привітайте шахтарів з цією датою, вони точно заслужили вітальне повідомлення.